ראשי / חתונה / שפע של בחירות

שפע של בחירות

כשאתם מחליטים על גן האירועים בו אתם בוחרים להתחתן, אחד השיקולים אם לא ה… זה האוכל, הקונספט והטעמים.

האוכל הוא חלק משגרת יומנו ובשנים האחרונות האוכל הפך להנאה ולא רק צריכה בסיסית אלא חגיגה חברתית, אישית וסביבתית. יציאה לבילוי תמיד כרוכה בשילוב של אוכל, קינוח ושתיה טובה, מצלמים את האוכל, האשטגים וכמובן צ'ק אין במקום המעניק עבורנו את כל זה.
גם בעולם החתונות, המנות עברו שינוי עצום מתקופת שנות ה-90. היום יש דגש על כל פרט, החל מחומרי הגלם שחייבים להיות טריים ואיכותיים ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות בישול מיוחדות וצורות הגשה ייחודיות.

גן האירועים עין חמד שוכן בגן הלאומי עין חמד בלב היער הפראי של יערות ירושלים. האווירה הטבעית והירוקה משפיעה לא מעט על המטבח והשף שמכניס את כל האווירה לצלחות האורחים. שימוש בחומרי גלם הישר מהטבע, טריים וירוקים ממש כמו הגן הירוק. בעין חמד תיהנו ממגוון רחב של אופציות, במידה ותרצו שהאורחים יסעדו בבופה פתוח שבו הטבחים חותכים ומגישים הכל לעיני האורחים או לחלופין אם תרצו תפריט הגשה שבה כל צלחת היא יצירת אומנות – כל האופציות פתוחות בהתאם לרצונותיכם. האירוע עצמו נבנה בהתאם לקונספט, האווירה והרצונות שאתם בוחרים יחד עם צוות ההפקה.

גן האירועים בטבע עין חמד פיתח השנה את 'שוק עין חמד' קונספט חדשני עם מבחר בשרים איכותיים ודגים טריים, מבחרי סלטים וגם עמדה טבעונית, בשוק כמו שוק אמיתי המבחר ענק, הטעמים שונים אבל כל דבר הוא כ"כ טעים שאתה רוצה לחזור אליו עוד פעם. הקונספט מעניק לאורחים זמן שבו כולם יכולים לאכול הכל כל הזמן, כמה שהם רוצים. מה זה אומר? במקום לחלק את האירוע למנה ראשונה, הפסקה ואז מנה עיקרית השוק נפתח לזמן שבו אתם מקציבים והאורחים נהנים מכל מבחרי השוק לאורך הזמן שאתם מחליטים, בינתיים תוכלו להסתובב בין האורחים, לנוח, לאכול מעט או להצטלם, כל הזמן הזה לנוחיותכם ולנוחיות האורחים. בקרב הזוגות של עין חמד השוק נחל הצלחה ענקית, האורחים נהנים ממגוון הטעמים, הריחות ומגוון האפשרויות – ממש כמו שוק שכמובן מצטלם נהדר לכל אינסטוש וסטורי!

כשנפגשנו עם השף וצוות המטבח הבנו שהטרנדים העולמיים נכנסים ומשפיעים מאוד גם על מטבחי גני האירועים אשר משנים לא פעם את התפריט בהתאם. מסתבר, שטרנד הטבעונות הוא אחד הטרנדים החזקים ביותר בקרב זוגות הגן וכי עין חמד פיתח תפריט שלם שכולו טבעוני לנוחיות הזוגות הטבעוניים. "זוגות רבים שאינם טבעוניים", מספרת לנו דני מנהלת ההפקה של הגן, "בוחרים גם לקחת מנות טבעוניות מרוב שהן טעימות וגם כדי לספק עוד אופציות לאורחים שייתכן והם טבעוניים".

גן האירועים עין חמד מעניק לכם את כל האופציות שיש על השולחן, מלא בטעמים וצבעים מדויקים המתאימים לאווירה הירוקה האופיינית לגן אירועים בטבע כמו עין חמד.

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?