ראשי / חתונה / ויגו – החידוש באיזור

ויגו – החידוש באיזור

בלב הקונצנזוס של צומת ביל"ו, בק"מ רבוע של עשרות מתחמי אירועים מוקם מתחם אירועים חדש ושונה. הכירו את VIGO.

באיזור המוכר והידוע בצומת ביל"ו שבו ישנם לא מעט מתחמי אירועים והתחרות היא לא קטנה בכלל, החליטו יוסי, אושרי ויניב, יזמים מעולם האירועים הישראלי לבנות ולשדרג מקום חדש המניב אינספור אתגרים, אבל האתגרים הנ"ל מתגמדים בזכות האמונה והידיעה כי המתחם VIGO יביא עמו את החדשנות, האיכותיות והשוני שהאיזור עד כה אינו הכיר.

הפתיחה של VIGO עתידה להיות בפברואר 2018 עם הבטחה אחת – יהיה אחר ושונה, מרתק ומעניין ובעיקר, במחיר הכי סביר באיזור. המיקום המרכזי והסמיכות לצירי התנועה הראשיים מאפשרים נוחות הגעה לכלל האורחים מכל האיזורים בארץ.
המתחם המושקע עוצב ותוכנן ע"י אדריכל מקצועי ומעצבי פנים, בעל מבנה מפואר עם חלונות גדולים, מזרקה חגיגית ושפע ענק של ירוק המלווה את האורחים כבר משלב הכניסה. האולמות מודולאריים ומותאמים למגוון אירועים ומאובזרים במערכות טכנולוגיות חדשניות, שולחנות מעץ אלון ועיצוב שיקי ואלגנטי.

VIGO בעל שני אולמות, האחד עד 300 מוז' והשני עד 350 מוז' והחזון הוא לחגוג כל שמחה החל מחגיגות ברית/ה, חגיגות מצווה, חינות וחתונות, בכל אירוע הצוות המקצועי ילווה את בעלי השמחה משלב ההכנות ועד סיום האירוע תוך שינוי המתחם המודולארי על מנת לבצע התאמה מלאה לחגיגה. הידע הנרחב שמאפיין את הצוות של VIGO מגיע מלמעלה, היזמים והבעלים שהם בעצמם באים מעולם האירועים עם ניסיון רב שיהפכו את האירוע שלכם לזה שתמיד חלמתם עליו.

בפן הקולינרי השף וצוות המטבח עומלים על תפריט חדשני עם איכות ללא פשרות שיעניק חוויה קולינרית מרשימה לאורחים עם צבעים, ניחוחות וטעמים. התפריט נבנה בהשראת הטעמים הים תיכוניים בדגש על מנות גורמה ויוקרה שיהפכו את האירוע לחווית אוכל אמיתית עם טעמים מקומיים ומנות יצירתיות.

אין ספק שVIGO מביא עמו רוח רעננה ואווירה חדישה לאיזור עם הבטחה להיות שונים, מרתקים ובעיקר במחיר הכי סביר באיזור עם חוויה קולינרית ועיצובית. יש למה לצפות!

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?