ראשי / חתונה / הטריפל של עולם האירועים

הטריפל של עולם האירועים

לא אנו לא משיקים חבילת צפייה חדשה, אנו רוצים לקחת אתכם בדמיון אל גן האירועים חוות רונית.
לפעמים נדמה לנו שעצם הגיית השם, מביאה דווקא לתחושה של "יקר לי" , "לא יעבור בתקציב"  ועוד כל מיני מילים ומשפטים שלא הגיעו מאיתנו. אז שימו לרגע בצד את כל המחשבות והפליגו בין המילים והמשפטים אל המקום הגדול, הטבעי, מוקף מים ושמיים – חוות רונית.

חוות רונית שוכנת במרחק קצר של 18 דק' בלבד מת"א בלב מרחבים ירוקים של אזור השרון. הגן המוכר וידוע ביופיו המטופח, המדשאות הירוקות והאינסופיות הנפרשות על 70 דונם בשילוב עם האגם המרכזי והמרשים שגודלו כ-10 דונם של יופי וציוץ ציפורים וברבורים המבקרים בו מידי יום, ממש פנינה של יופי בלב ישראל. המתחם מציע טריפל ייחודי המשלב 3 איזורים מיוחדים של חוות רונית ביניהם ניתן לבחור או לשלב עפ"י אופי האירוע:
הגן הירוק: מדשאות ירוקות ומטופחות, אווירה פסטורלית מהפנטת המתאימה לאירועים בשעות היום או בערב קיצי ונעים. צוות חוות רונית ידאגו להתאים את היופי לאופי האירוע והקונספט שלו עם מגוון אלטרנטיבות לישיבה וסגנונות עיצוביים שיעניקו אווירה ייחודית ומותאמת לאירוע. 
מתחם האמפי: מתחם אמפי ענק הוא המתחם המושלם לאירועי ענק המעוניינים בהופעה או הקרנה גדולה. האמפי יושב מול האגם המרכזי וסביבו המדשאות הירוקות. האמפי הוא ללא ספק אחד המתחמים הייחודיים והמרשימים שחוות רונית יכולה להציע לאירועים גדולים ומאפשרים גם מסך מים ייחודי.
האולם המרכזי: 1,200 מ"ר של אולם מקורה, שבתוכו תהנו מאינספור אפשרויות לעיצוב, סידור והתאמתו בדיוק אליכם כפי שתרצו. האולם הרחב יכול להפוך לאולם תצוגות, השקות, כנס או למסיבת חברה נוצצת. 
כל האיזורים של חוות רונית נגישים, מעוצבים בשיק ודקורציה איכותית ומרהיבה כאשר הושקעה מחשב אדריכלית ועיצובית בכל פרט המעניקה אווירה ייחודית לאורחים. האיזורים בעלי תאורה, מסכים והגברה עפ"י צרכי האירוע.

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com

הצוות

זהבית, מיכל, סער, קרן, אהוד, ועוד רבים אחרים וטובים הם הצוות שתפגשו.
כולם קמים בבוקר ונושמים את החווה, את האנשים, הלקוחות, הריחות, המקום.
ההגעה למשרד בבוקר היא להיכנס בשער הרחב אל המדשאות הירוקות והמטופחות עם ריח הרטיבות מהממטרות שרק עתה כובו, ללכת בשבילים הרחבים, לשמוע את איוושת העלים, לעלות על גשר מעץ ו…לנחות במשרד לעוד יום עבודה, כמו כולם.

הצוות שלנו כולו, נבנה על טהרת השירות, יחסי אנוש, חיבה לאנשים ואירועים, סבלנות אין קץ וסובלנות. מצויידים עם ידע מקצועי ענק ערוכים אנו להעניק לכם את המידע והידע שצברנו ולעזור לכם ולנו להגשים את השאיפות שלכם לאירוע. מהפגישה הראשונה תקבלו תחושה של נחת ורוגע מהידיעה שהצוות המקצועי יודע בדיוק איך ומה לעשות כדי להוציא לפועל את האירוע, ישאלו שאלות מדויקות, ויבצעו הבנה עמוקה של הצרכים והרצונות שלכם כך, ידאגו לבנות עבורכם את האירוע הכולל בתוכו את כל מה שתצטרכו כדי שהאירוע שלכם יהיה WOW.
30 שנים של ניסיון כאשר הצוות מתייחס לכל אירוע כאילו הוא אחד ויחיד ומעניקה לו את כל תשומת הלב והמקצועיות כפי שנדרש מצוות מקצועי.

אמפי, גן, אולם, שטחי חוץ, חורף, קיץ, סתיו, אביב,כנס, יום עיון, מסיבה, השקה, גיבוש, בריכה, בנק, ביטוח, סטרטאפ, הייטק, קוסמטיקה, רכב, דיגיטל או כל דבר אחר.

50 מוזמנים או 200, או בכלל 5000 – אינסוף אפשרויות – רק תנסו!  

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?