ראשי / Uncategorized / פזית ודור סיפור החתונה

פזית ודור סיפור החתונה

פזית ודור נישאו באפריל האחרון באגדת דשא בחתונת שישי בצהריים בגן הטרסה, הספקים, האווירה והמוסיקה היו בדיוק כמו שהם אוהבים. איך הכירו ולמה בחרו דווקא בגן הטרסה שבאגדת דשא? שוחחנו עם הכלה פזית והיא סיפרה לנו הכל.

איך נפגשתם?
"אני ודור נפגשנו בחוות הסוסים שהוא עבד ואני עשיתי שם קורס רכיבה טיפולית. כבר מהמפגש הראשון היה בינינו חיבור חזק שהוביל לידידות וחברות עם המון אהבה. אנחנו זוג שמאוד אוהב את הטבע והדייט הראשון שלנו היה בנחל. ישבנו לצדי הנחל ונהנינו משיחה עמוקה אחד עם השניה ומשם כבר ידענו שזה זה."

ההחלטה להינשא הגיעה די בקלות, פזית ודור דיברו ביניהם והחליטו שהגיע הזמן להתחתן!

איך היה לבחור אולם?
"אגדת דשא היה המקום הראשון שראינו, התאהבנו וידענו 100% שהחתונה שלנו תהיה שם. אהבנו את הגן הירוק, הנוף של הפרדסים ושאפשר לערוך את הכל בחוץ. האווירה הייחודית שמאפיינת רק את הגן זה היה מדהים ומושלם עבור אירוע הצהריים שלנו. שרון מאגדת דשא ליוותה אותנו עם הקסם האישי שלה וגרמה לנו להתאהב במקום אפילו יותר. "


צילום: רון תורג'מן

הקלילות שיש באגדת דשא מאפיינת גם את הזוג וביום החתונה – הם דאגו שהכל יהיה בדיוק כמו שהם אוהבים! את שמלת הכלה עיצבה המעצבת עדי מסימפלי יו שהיתה מושלמת עבור הסגנון של פזית יחד עם השל לחופה משימקה ת"א שהשלים את הלוק, על האיפור והשיער של הכלה הופקדה קארין שני שהפכה את בוקר ההתארגנות לרגוע ומהנה. רון תורג'מן ומיכאל תפסו כל רגע בעזרת צוות צילום שהפך את כל יום החתונה לכיף אחד גדול! מתחת לחופת הצהריים השמשית קידש את הזוג הרב רונן לוביץ שהעניק לטקס את הייחודיות של הזוג וריגש את כל האורחים. לאחר החופה הרקיד את האורחים עד ממש לפני השבת דיג'יי רועי צוק, "את המוסיקה לחתונה בחרנו יחד עם הדיג'יי כי היה לנו חשוב שהמוסיקה תהיה זו שהכי מאפיינת אותנו", מספרת פזית ויוסי ממגנט דיל דאג שהאורחים יצאו עם מגנטים מהממים!
על השולחנות היו עציצים שהגיעו מנופך משלכם שהיו גם תרומה של הזוג לקהילה שכן אלו האורזים את העציצים הם פגועי נפש ובעלי צרכים מיוחדים.

צילום: רון תורג'מן

איך להיות אחרי?
"עדיין מעכלים."

מה האורחים מספרים?
"תגובות על האירוע לא איחרו לבוא, האורחים החמיאו ממש והחמיאו על הכל! נהנינו מאירוע שהיה ממש טוב מכל הבחינות! אנחנו מודים לכל הספקים שלקחו חלק באירוע שלנו ותודה ענקית לאגדת דשא וגן הטרסה שהיו הלוקיישן המושלם עבורנו."

צילום: רון תורג'מן
צילום רון תורג'מן
צילום רון תורג'מן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?