ראשי / זוגות / 5 סיבות מוצדקות להתחתן בקפיטולינה בעונה הקרה

5 סיבות מוצדקות להתחתן בקפיטולינה בעונה הקרה

הלוקיישן שמוכיח את עצמו גם בכל עונות השנה, האווירה שהופכת לפסטורלית מתמיד, ואיך לא – המחיר: קבלו 5 סיבות שישכנעו אתכם להגיד "אם אשכחך ירושלים" בחורף הירושלמי

לחורף בבירה יש קסם שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר בארץ או בעולם. בקפיטולינה, מתחם האירועים הירושלמי שבמוזיאון ארצות המקרא, חוגגים את הקסם הזה עד הסוף, בדרך סופר מקורית ומרעננת. נדמה שיש אינסוף סיבות לבחור בקפיטולינה בתור הלוקיישן האידיאלי לחתונת החורף שלכם, ואנחנו בחרנו את 5 הסיבות המובילות. קבלו אותן:

החורף מוציא את המיטב מהמקום
כזה אירוע ירושלמי טרם חוויתם. צילום: אליהו ינאי

הנוחות

יציאה מהעיר הגדולה לטובת אירוע לא מתאימה לכל אחד, בטח שלא בחורף הירושלמי. בקפיטולינה הפכו את הדרך לאירוע לעניין הכי פשוט ונוח שאפשר לדמיין. "אנחנו מאד מקפידים על הנגישות", מספר לנו אלעד דוד, הבעלים. "הרבה פעמים, כשמדובר באירוע מחוץ לעיר בחורף, יש הרגשה לא נעימה. אצלנו, לעומת זאת, אין דרך חתחתים, זה לא יער או ג'ונגל. בנוסף, החנייה חינמית".

נוחות מקסימלית

האווירה

מה לא אמרו על ירושלים? אלפי שירים נכתבו עליה, וזה עדיין לא מספיק. האווירה הירושלמית האותנטית מקבלת טוויסט מיוחד בחורף, פסטורלי יותר ושלו יותר. בקפיטולינה תוכלו ליהנות כמו שצריך מאותה אווירה חורפית הורסת, היכן שלא תפנו את המבט.

המוזיאון

השילוב בין אירוע ומוזיאון פשוט תפור על החורף הירושלמי. "קפיטולינה מורכב בעצם משלושה מתחמים", מסביר לנו הבעלים, "המוזיאון, המתחם השקוף, שהוא מבנה קבוע המשלב זכוכיות וממוקם בצמוד למוזיאון, וגן שבעת המינים. מן הסתם, בחורף המתחמים המקורים מקבלים דגש. האורחים יושבים בלב מוזיאון, ליד גלריה מתחלפת".

חוויה תרבותית לכל דבר. צילום: נועם פיינר
לשבת מטרים ספורים ממוצגים בני מאות שנים ויותר

יש גם מקום לספונטניות

גם במהלך החורף הירושלמי יש לעתים ימים יפים, כך שניתן בהחלט לשלב את הגן, במידה והתחזית מדברת על יום בהיר. "הידיעה הזאת, שגם בחורף הגן יכול להוות חלק מהאירוע עושה טוב לזוגות שלנו", מסביר הבעלים.

אם האירוע מתקיים ביום בהיר, אין סיבה לא לשלב את הגן

המחיר

ממש אין צורך להיכנס להוצאות כבדות בדרך ליום הגדול! במהלך החורף, המחירים בענף האירועים הופכים לנוחים מתמיד, וכך גם בקפיטולינה. כלומר, כל היתרונות בחתונה ירושלמית בלב מוזיאון מצפים לכם גם בחורף, ואתם תוכלו ליהנות מהצעה אטרקטיבית מתמיד. אז קבענו בקפיטולינה?

יופי מהמם, בכל עונות השנה
לא חובה להיכנס להוצאות כבדות
מחכים לכם בקפיטולינה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?