ראשי / ענף האירועים / כזאת עוד לא ראיתם – חפש את המטמון במסיבות מצווה בקפיטולינה

כזאת עוד לא ראיתם – חפש את המטמון במסיבות מצווה בקפיטולינה

מסיבת המצווה מתקרבת? אל תהססו לצאת מהקופסה! הכירו את הפעילות החדשה של קפיטולינה במוזיאון ארצות המקרא בירושלים, שתבטיח שאף ילד או מבוגר לא יישאר אדיש.

חפש את המטמון במסיבת מצווה? כן!

חפש את המטמון, המשחק שדורות של ילדים גדלו עליו, זוכה לגלגול סופר מיוחד, מעניין ומתאים ל-2020 בין כתליו של מוזיאון ארצות המקרא בירושלים. חתן או כלת האירוע וכל החברים יוצאים לפעילות אינטראקטיבית מטריפה בין המוצגים: מגוון משימות, פענוח כתבים קדומים, מבוך תלת ממדי, חידות, פעילויות המשלבות תחפושות, ואפילו תיבת אוצר מפתיעה בסיום המשימה.

התוצאה? חוויה בלתי נשכחת לילדים, ואפילו הזדמנות ללמוד דבר או שניים על תולדות עם ישראל, בצורה ששום ספר או שיעור בכיתה לא יוכלו להעביר.

אבל חכו, יש עוד!

אם כל זה לא מספיק, חתן או כלת בר המצווה מוזמנים להשתלב בהדרכה, ולהפתיע את כל החברים בידע שלהם. מבעוד מועד הילד או הילדה בוחרים מוצג שמעניין אותם במיוחד, הם עוברים סדנה קצרה של 2-3 מפגשים בה הם זוכים לידע מקצועי וטיפים לעמידה מול קהל, ובסיומה הם מוכנים להסבר בן 5-10 דקות שישתלב בפעילות. התוצאה? כל החברים נשארים ללא מילים, מהר מאד הטלפונים נשלפים, ונוצרים להם זכרונות מתוקים שיחזיקו מעמד שנים.

ואיך ממשיכים מכאן?

לאחר שהילדים הוציאו אנרגיות בפעילות, ההמשך הישיר הוא אירוע מהמם כמו שרק קפיטולינה יודעים לעשות: המוזיאון פתוח לסיבוב מעניין במהלך קבלת הפנים, העיצוב המהמם מוכן ומזומן, ישנה התאמה מלאה לכל עונות השנה, כולל מתחם מקורה המשקיף על הגן, וכמובן מיטב המנות עולות על השולחן.

להפתיע בדרך לרגע הזה. צילום: עוז שכטר
הכי יפה שיש. צילום: עוז שכטר
"ותודה להוריי שהביאוני עד הלום". צילום: עוז שכטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?