ראשי / בלוג / גני אירועים : חגיגה שלעולם לא מפסיקה-כך משווקים מתחמי אירועים ברשת גם בימי קורונה

גני אירועים : חגיגה שלעולם לא מפסיקה-כך משווקים מתחמי אירועים ברשת גם בימי קורונה

גני אירועים, שיווק גני אירועים -הקורונה גרמה לכל מתחמי האירועים באשר הם לחשב מסלול מחדש, מה שכמובן התבטא גם באסטרטגיית השיווק והפרסום. ישנם לא מעט מתחמי אירועים שהחליטו פשוט להקפיא את מלאכת השיווק ולקוות לטוב, אבל בקליינטורה, חברת שיווק ופרסום שרבים מלקוחותיה הם מענף האירועים, החליטו לנקוט באסטרטגיה שונה לחלוטין, שמוכיחה את עצמה היטב. בסופו של דבר, הקורונה תחלוף, וזוגות מאורסים יחפשו מקום לחגוג בו את היום הגדול שלהם. ביום שאחרי (שיגיע בשבועות ובחודשים הקרובים, גם לטענת המומחים הכי סקפטיים ופסימיים), תהיה התפוצצות של ממש, כל החתונות שהיו אמורות להתקיים במרץ ובאפריל יתקיימו, בנוסף לחתונות נוספות. מה זה אומר? שצריך לשמור על הגחלת, לשמור עניין ולשמור על קשר חם, בין יתר באמצעות הסושיאל. כך עושים את זה בקליינטורה:

תחרויות נושאות פרסים בגני אירועים

מי לא אוהב תחרויות פייסבוק? כל מה שצריך זה לכתוב תגובה קצרצרה של כמה מילים, ויש לכם סיכוי טוב לזכות בפרס מפנק. כך, למשל, בעמוד הפייסבוק של הינומה, מתחם אירועים אהוב ומוכר בקריות, עלה פוסט שקורא לקוראים (מאורסים או לא, מה שכמובן מגביר את העניין והטראפיק) לשתף מתי לדעתם תיגמר תקופת ה"נשארים בבית" ותחל תקופת ה"יאללה בלגן", ומי שיענה את התשובה הכי מדויקת יזכה בפרס. התוצאה? עשרות רבות של תגובות, תיוגים, שיתופים ובאזז חיובי ברשת.

פנייה לרגש ולנוסטלגיה– שיווק גני אירועים

בסופו של דבר, אין לכך תחליף בכל מה שקשור ועולם האירועים, ובקליינטורה לגמרי מודעים לכך. בעמוד הפייסבוק של הרמוזו, אשר ממוקם בפאתי יער בן שמן, עלה פוסט שקורא לזוגות מן העבר להיזכר באחד האירועים הכי מרגשים בכל חתונה – שיר הסלואו הראשון של הבעל והאישה הטריים. עשרות זוגות מן העבר (כולל מן העבר הרחוק) שמחו לשתף את הפוסט וכמובן לשתף את השיר הנבחר וכן תמונות מהמעמד העוצמתי, ועל הדרך גם נתנו רעיונות מהממים לזוגות שבדרך.

גני אירועים
גני אירועים, שיווק גני אירועים

לתת מקום ליצירתיות

מלבד הזדמנות מעולה להיזכר ברגעים מאושרים ולקבל אהבה ומחמאות (לא עניין של מה בכך במהלך הבידוד שכולנו נמצאים בו), תחרויות וקמפיינים יכולים לתת במה לספקים נוספים מעולם החתונות, שלגמרי מגיעה להם. כך הפוסט שעלה בעמוד הפייסבוק של אדאו, הממוקם בצומת כנות, קרא לכלות מהעבר לשתף תמונה שלהן מיום החתונה, וגם לפרגן למעצב שמלת הכלה. מה שנקרא, שתי ציפורים במכה.

לסיכום…

העולם ממש לא עומד מלכת. גם בזמנים כאלה אין על יצירתיות, קשר אישי ויוזמה, שמוכיחים את עצמם ועוד יוכיחו את עצמם כשמתחמי האירועים ייפתחו מחדש. תזכרו מי עלה על זה קודם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?