ראשי / חתונה / אתם מוכנים לזה? עונת החתונות 2021 בהרמוזו – שף אבי לוי בתפריט חדש

אתם מוכנים לזה? עונת החתונות 2021 בהרמוזו – שף אבי לוי בתפריט חדש

עוד מעט חוזרים לעניינים וכולם מצפים לחוויה קולינרית לתפארת, כזו שלא נופלת משום מסעדת שף עתירת באזז. האורחים רוצים להתמוגג על כל מנה ומנה, להעלות אותה לסטורי ולדבר עליה גם בימים שאחרי הקורונה ובטח האירועים . בהרמוזו בהחלט מודעים לרף הגבוה בענף, ומסיבה זו, רגע לפני החזרה לרחבות הריקודים , מציג אבי לוי את משנתו הקולינרית לשנת החתונות 2021 .

כבר עובד על מיטב המנות בשבילכם. צילום: אסף קרלה, מתוך האינסטגרם של אבי לוי

למי שלא מכיר, נספר שהמסעדה הירושלמית של השף מהווה מוקד עלייה לרגל מכל קצוות הארץ, בזכות טעמים עשירים מהמטבח האלג'יראי, בשילוב טעמים מהמטבח המרוקאי והירושלמי. אז איך כל זה ישתלב בתפריט של הרמוזו ויעלה אותו כמה רמות מעלה? שוחחנו עם השף וחזרנו עם מסקנות.

היכונו לחוויה בכל ביס וביס

"קודם כל, אני מאמין בריצות למרחקים ארוכים", מספר לוי, שמעיד על עצמו שהוא בוחר בקפידה כל פרויקט שהוא מעורב בו. "מה שהולך להיות לפחות מבחינתי זה שיתוף פעולה קולינרי בו אני יכול להביא קצת מהמטבח שלי, אלמנטים, מנות ודברים שיהפכו את הרמוזו לבית חם. התפריט הצפוי לעונת החתונות 2021 יהיה מאד איכותי, צבעוני וקצת אחר.

מוכנים לזה? מתוך האינסטגרם של אבי לוי

"כך, למשל, תהיה תחנה בקבלת הפנים – יחידה מסוגה – שכוללת מאכלים מרוקאים אותנטיים, פתיליות, תבשילים אותנטיים בבישול עמוק ובעבודת יד". המנות של לוי ייפרשו גם בשאר התפריט, במרכזי השולחנות, בעיקריות, ואולי אפילו בקינוחים, וישלבו בצורה נבונה ומעוררת תיאבון עם המנות של שף הבית, ליאוניד ויניקוב.

מופת של אותנטיות. צילום: אסף קרלה, מתוך האינסטגרם של אבי לוי

החתימה האישית של השף

כאמור, הקו הצפון אפריקאי-ירושלמי, סימן ההיכר של לוי, יבלוט בכל מנה ובכל החלטה בדרך. "מרגישים את טביעת האצבע שלי, בין היתר מבחינת חומרי הגלם – הטריות, הבשר, הדגים, שירקות, השילובים, עשבי התיבול. אני לא בורח מהאותנטיות, ממה שנקרא בישול חם, מחבק, מנחם".

לא מוותר על חתימה אישית. צילום: מתוך האינסטגרם של אבי לוי

ולסיכום

"המטרה היא לעשות משהו ייחודי", מסכם לוי. "המנות יהיו מאד מיוחדות ואני מאמין שגם מסקרנות. בקיצור, כמו אומרים, יש למה לצפות". לא יכולנו להסכים יותר, בטח בסיום תקופה של שנה ויותר ללא חתונות ואירועים

פשוט וואו. צילום: אסף קרלה, מתוך האינסטגרם של אבי לוי
יהיה מושלם. צילום: מתוך האינסטגרם של אבי לוי
יש למה לחכות. צילום: דן לב, מתוך האינסטגרם של אבי לוי
פשוט להתמוגג. צילום: מתוך האינסטגרם של אבי לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?