ראשי / זוגות / החתונה של זיו ואריאל באדאו – יש עם מי לדבר ויש יחס!

החתונה של זיו ואריאל באדאו – יש עם מי לדבר ויש יחס!

מאת: דניאל אליוף – כלות ישראליות

זיו (24) מגן יבנה ואריאל (26) ממושב שתולים הסמוך הכירו לפני 7 שנים. "הכרנו דרך חברים קרובים. היינו ידידים תקופה ולאט לאט זה התחיל להתפתח ביננו. התחלנו לדבר יותר ולצאת". זיו ואריאל עשו ביחד את הטיול של אחרי הצבא במזרח. אחרי שסיימו את הטיול עברו לארה"ב והם חיים בניו יורק בשלוש השנים האחרונות. אריאל עוסק באבטחה לבניינים וזיו מנהלת חנות של ישראלים במנהטן. "עברתי עם אריאל הרבה ביחד כדי לדעת שהוא האחד שלי. טוב לי איתו ואני רואה את העתיד שלי איתו". 

ב-2018 זיו ואריאל התחתנו בחתונה אזרחית בארה"ב, אבל היה ברור לשניהם שאת החתונה האמיתית כדת משה וישראל הם יעשו בארץ. "האמהות שלנו באו לחתונה האזרחית ועוד באותו יום הן עזבו. היה לי יום מאוד קשה, הייתי בסערת רגשות בגלל שהן הלכו, בכיתי". אריאל, שניסה לעודד את זיו, הציע לה לצאת קצת להתאוורר ולאכול משהו בחוץ. "הלכנו בברוקלין ברידג', איפה שיש נוף מהם של מנהטן. אכלנו צ'יפס. ישבנו על הספסל מול מנהטן ואז הוא הוציא את הטבעת. זה היה מרגש. זה בעיקר של שנינו. מאוד אינטימי. היה עצוב ושמח". 

ב-2019 זיו הגיעה לישראל כדי לסגור את כל מה שקשור לחתונה. "שמעתי שיש אולם חדש שקרוב לגן יבנה ושתולים ואחרי חיפוש באינטרנט הגעתי לאדאו שנמצא בצומת כנות. מהרגע הראשון מאוד התרשמתי מהאולם, גם מהבחוץ וגם מהבפנים". זיו מספרת שהדבר שקנה אותה באדאו זה בראש ובראשונה היחס של הצוות. "יש הרבה אולמות יפים, אבל היחס שקיבלנו היה פשוט מדהים. הרגשתי שיש עם מי לדבר. זה מאוד חשוב לזוג שרוצה להתחתן ורוצה להיות רגוע שהכל עובד כמו שצריך. מעבר לזה שאנחנו לא גרים פה וכל ההתנהלות מול האולם הייתה מרחוק. תמיד היה עם מי לדבר ולמי לפנות וזה עשה לנו את זה".

זיו לא מפסיקה לציין כמה האורחים בחתונה משבחים וזוכרים את האוכל. "האורחים לא זוכרים בכלל את החתן והכלה" אומרת זיו בצחוק, "הם זוכרים רק את האוכל המצוין שהם קיבלו". הדבר המיוחד באדאו, בניגוד להרבה מקומות אחרים, זה שמדובר באולם יחיד ולטענת זיו העובדה הזו חשובה מאוד. "באולמות אחרים יש כמה אולמות באותו המתחם. כלומר, מתקיימים במקביל מס' אירועים, ואז היחס הוא לא רק עליך. באדאו היחס מופנה רק אליך. אין עוד אירועים ואין עוד אורחים. החופה היא תחת כיפת השמיים. זה גם אולם וגם גן אירועים. החצר יפה ומטופחת מאוד והמזרקה מדהימה. המעצב עשה לנו את האולם מהמם ונענה לכל בקשה שלנו". 

את יום החתונה העבירה זיו במלון WEST באשדוד עם אחותה וחברה טובה שלה. "היה יום רגוע וכיפי. אמרתי לעצמי 'בואי נהנה מהיום הזה'. בבוקר קמנו ואכלנו ארוחת בוקר. אח"כ הגיעה המאפרת ענבר אוחיון והמסרק עומרי שי קדוש. התארגנו בחדר ואריאל הגיע אחה"צ. המפגש היה מרגש מאוד. לא התראינו כמה ימים, עשינו קצת חופש אחד מהשניה, אבל חיכינו כבר לראות זה את זו".

החופה של זיו ואריאל הייתה קצרה ומהירה ויחד עם זאת גם מרגשת כמובן. "היה לנו חשוב שזה יהיה קצר. לא רצינו שהאורחים יאבדו עניין ולא רצינו למשוך את זה. החופה הייתה מאוד מרגשת. חיכינו לזה המון זמן. היה כיף לחגוג עם המשפחה והחברים אחרי תקופה ארוכה שלא ראינו אותם כי אנחנו חיים בארה"ב. בחתונה היו 400 אורחים וזה ממש לא מובן מאליו שיגיעו כל כך הרבה אנשים בתקופת קורונה. הייתה חתונה מאוד שמחה".

לזיו יש טיפ מאוד חשוב לכלות, "כשאת הולכת לבחור גן אירועים לחתונה, תבדקי איזו קבלת פנים את מקבלת באולם הזה. תוודאי שיש לך עם מי לדבר ולמי לפנות. פשוט לבדוק שיש מעטפת כמו שצריך". ובנוגע ליום החתונה עצמו, "לא להיות בלחץ. לקחת הכל ברגוע. פשוט תהני. הספקים יודעים מה הם צריכים לעשות". 

צילום: שי אסייג

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?