ראשי / זוגות / החתונה של שני ועדיאל בלה ריין – מקום מהמם עם אוכל ברמה הכי גבוהה

החתונה של שני ועדיאל בלה ריין – מקום מהמם עם אוכל ברמה הכי גבוהה

מאת: דניאל אליוף – כלות ישראליות

שני (25) ועדיאל (25) מהוד השרון הכירו כבר בגיל 14. "נפגשנו במסיבת יום הולדת של חברה בבית. הוא שם עלי עין. אני בהתחלה לא כל כך רציתי. היו לנו חברים משותפים שכל הזמן דאגו להפגיש ביננו ובסוף זה קרה".  

הצעת הנישואים קרתה ביפו. "הוא לקח אותי ליפו בטענה שאנחנו נפגשים עם החברים במסעדת שף, אבל הוא לקח אותי לחוף הים ביפו בשקיעה. כל החברים שלנו כבר חיכו שם. הם סידרו מאוד יפה עם אותיות מפרחים. משם נסענו לצימר בצפון". 

על גן האירועים לה ריין שני שמעה מחברים טובים שלה. "נסענו לראות את האולם. נפגשנו עם הצוות שהם אנשים מדהימים ומקסימים. איך שראינו את האולם, מייד ידענו שזה המקום. היופי של האולם, זה בדיוק מה שחיפשנו והטעם שלנו, מאוד עדין ומאוד קלאסי. כשנפגשנו עם הצוות, קיבלנו תחושה מאוד טובה, הצוות מקסים עם לב ענק. ידענו שהצוות הזה איתנו ואנחנו איתו עד הסוף.

שני לא מפסיקה להלל ולשבח את היחס של הצוות. "אני מפיקת אירועים. למדתי את המקצוע הזה. ידעתי שצריך קודם כל לבדוק את היחס של הצוות. הצוות של לה ריין מדבר בגובה העיניים והכי אכפת להם מאנשים שסוגרים אצלם. קיבלו אותנו בכניסה בכיף ובאהבה וזה מה שעשה לנו את זה. כשנכנסו לאולם, עצמתי את העיניים, דמיינתי את החתונה שלי שם, וזהו, ידעתי שזה זה". 

לא רק היחס הנהדר של הצוות גרם לשני ועדיאל לסגור בלה ריין. "המקום מהמם. המטבח הפתוח נהדר ומאפשר לאנשים לראות איך ומה מבשלים להם מול העיניים. השף ישראל עטיה מדהים והאוכל שלו ברמה הכי גבוהה שאני הכרתי באירועים. האורחים לא הפסיקו לדבר על האוכל. האולם עם מערכות הגברה ותאורה ברמה מאוד גבוהה".  

ביום שלפני החתונה הגיעה שני עם שלוש חברות מלוות למלון היילנד בנתניה. "בבוקר הגיעו המאפר והספר אלינו לחדר והתחילו את העבודה עלי ועל החברות שלי. הצלמים הגיעו בצהריים. אמא שלי ודוד שלי הגיעו אחר כך כדי להעביר איתנו את הזמן בכיף. עדיאל הגיע עם החברים המלווים שלו אחה"צ. המפגש היה מאוד מרגש. נפגשנו במרפסת של החדר שפונה לים. הוא התרגש מאוד. כולם התרגשו. היה ווייב נהדר. משם יצאנו למושב אודים לצילומי חוץ".

החופה הייתה קצרה בדיוק כמו ששני רצתה. "החופה הייתה מדהימה עם עיצוב מדהים. חופה קלאסית ונקיה כמו שאהבתי ורציתי. הטקס היה מאוד מרגש, חווייתי, עוצמתי וכיפי. 

הטיפ של שני לכלות שמחפשות גן אירועים לחתונה הוא ללכת ולהתרשם גם מאולמות חדשים. "ללכת, לראות, לדבר עם האנשים במקום. לעצום עיניים באולם ולדמיין את החתונה שלך ואז לפתוח ולראות אם מה שדמיינת יכול להתקיים באולם הזה". 

ואיפה שני ועדיאל יהיו בעוד 10 שנים? "נהיה בבית גדול עם ילדים בהוד השרון, חיים את הרגע המשפחתי שלנו".

צילום: ארז ואייל – קמרוס צלמים

מתחתנים? מעוניינים בהצעה מיוחדת ובלעדית?