ראשי / זוגות / שיר ונתן התחתנו בגבריאל "היה וואו!"

שיר ונתן התחתנו בגבריאל "היה וואו!"

מאת: איסבל שבייב – כלות ישראליות עבור גבריאל תרבות אירוחwww.gavri-el.co.il

כששיר חגגה את יום הולדת ה-18 שלה היא קיבלה את מתנת חייה, את בעלה לעתיד. הוא הגיע למסיבה שלה עם חברים שהכירו את שיר. שבוע אחרי האירוע נתן החליט שהוא הולך על זה והזמין אותה לצאת. "בשלב די מוקדם הייתה לי הרגשה שזה 'זה' אבל לא רציתי למהר כי היינו צעירים" אומר החתן המאושר "רצינו קודם להתבסס, ללמוד, לעבוד וכו'".

צילום: משה ששון

כעבור 9 שנים של זוגיות יפה נתן החליט שהגיע הזמן להציע! הוא הרים הפקה בנאדי מוסא, קרוב לירושלים "על מעין מרפסת הררית, לנוף מטורף של הרים, הכול היה בטבע. הייתה הפקה של ממש עם שף, דיג'יי, חברים ומשפחה" הוא מספר בהתלהבות. הכלה לא חשדה בדבר, נתן הצליח להפתיע אותה בכך שרקם קונספורציות עם החברות שלה. כשנשאל למה דווקא היא ענה "כי היא ה-בחורה להקים איתה בית בישראל. בגלל הבן אדם המקסים שהיא, מכילה וכיפית".

צילום: משה ששון

הזוג התחיל לחפש מקום לחתונה בשיא תקופת הקורונה ב-2020 וכשהגיעו לגבריאל היה להם ברור ששם יתחתנו. לנתן היה קונספט בראש: 'אירוע מתגלגל' וגבריאל היה בעיניו ה-מקום שבו זה יכול לקרות. החופה נערכה בגן והאירוע עצמו באולם (שולחן) ומשם, להפתעת האורחים, הכול התגלגל לאפטר-פארטי מטורף בבוסתן בליווי זמר.

ביום החתונה הכלה לבשה שמלה של דליה להב והחתן לבש חליפת דולצ'ה גבאנה מפאקטורי 54. היא התארגנה בשרתון ת"א והוא בהילטון. את פניהם בגבריאל קיבלו 400 אורחים שלא מפסיקים להחמיא ולפרגן גם חודשים לאחר האירוע.

לשאלה מה הוגש לשולחן ואיך היה האוכל עונה נתן "בהתחלה האורחים קיבלו את כל הכיבוד שהתאים להם לשתיית האלכוהול בקבלת פנים, משם את המנות הראשונות שהיו פצצה. מנה עיקרית היית פילה בקר ובאפטר פארטי הוצא מזנון עם קינוחים וגלדריה וב-3 בבוקר יצא שוב אוכל חם לכל החוגגים. היו כאלה שנכנסו לבריכה. היו מגבות וכפכפים…"

מה אמרו על האוכל? " כולם עפו על האוכל, האורחים נהנו מאוד וגם אנחנו. האוכל היה מפתיע, לא חשבנו שיהיה טעים עד כדי כך וגם כל המנות נראו ממש יפה".

מה הייתה החוויה הכללית שלכם באירוע? "החזון והחלום שהיו לנו לחתונה שלנו התגשמו. הצוות נתן יד חופשית וזה די נדיר.   האורחים חזרו שיכורים והיו בשוק מהאפרטי פארטי, לא ציפו לזה…אנשים נכנסו לטירוף וזה שינה את האווירה. אפילו אנשים מבוגרים נשארו". ולסיום נתן מסכם : "אם הייתי חוזר אחורה הייתי מתחתן שם שוב, ללא ספק". 

צילום: אנדריי אברמוב